Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance
4. SYNOT TIP

Online automaty 

Další stránky

Výherní automat Starburst

Může být automat nazvaný podle karamelových bonbónů výjimečný? Ale samozřejmě, že může. A i je. Přestože na první pohled se to zdát nemusí. 5 válců a 10 linií, není nic neobvyklého, spíše podprůměr. Jenže Starburst má super vychytávku. Výhry totiž nevyplácí jen klasicky za stejné symboly umístěny zleva doprava, ale i za ty v opačném směru zprava doleva. Stačí vytočit tři výherní symboly na libovolných tří valech za sebou.

To však není všechno. Bonusová hra v online automatu Starburst je totiž opravdovou třešničkou na dortu. Pokud vytočíte wild symbol, kdekoli na válci, roztáhne se po celém válci a vy tak můžete získat super výhry iv dalších řádcích automatu. Ani to však ještě není všechno. Pokud vám padne wild symbol, řádek na kterém se symbol nachází, se zablokuje a ostatní se pak opět roztočí, máte tak zdarma k dispozici jeden free spin a opět tak můžete získat další peníze. Jen je třeba počítat s tím, že při tomto volném zatočení online automat Starburst vyplácí jen tu linii na níž je dosažena nejvyšší výhra. Naštěstí však tuto linii vyplácí z obou směrů, takže zase malá možnost bonusu.

Tuto hru se určitě vyplatí vyzkoušet a pokud stále máte pocit, že není pro vás, zahrajte si automat Starburst zdarma v kterémkoliv dobrém kasinu a sami uvidíte, že se jeho kouzlu propadá opravdu velmi jednoduše.

Hraj automat Starburst v kasinu »»