Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance
4. SYNOTtip

Online automaty 

Další stránky

Výherní automat Starburst

Může být automat nazvaný podle karamelových bonbónů výjimečný? Ale samozřejmě, že může. A i je. Přestože na první pohled se to zdát nemusí. 5 válců a 10 linií, není nic neobvyklého, spíše podprůměr. Jenže Starburst má super vychytávku. Výhry totiž nevyplácí jen klasicky za stejné symboly umístěny zleva doprava, ale i za ty v opačném směru zprava doleva. Stačí vytočit tři výherní symboly na libovolných tří valech za sebou.

To však není všechno. Bonusová hra v online automatu Starburst je totiž opravdovou třešničkou na dortu. Pokud vytočíte wild symbol, kdekoli na válci, roztáhne se po celém válci a vy tak můžete získat super výhry iv dalších řádcích automatu. Ani to však ještě není všechno. Pokud vám padne wild symbol, řádek na kterém se symbol nachází, se zablokuje a ostatní se pak opět roztočí, máte tak zdarma k dispozici jeden free spin a opět tak můžete získat další peníze. Jen je třeba počítat s tím, že při tomto volném zatočení online automat Starburst vyplácí jen tu linii na níž je dosažena nejvyšší výhra. Naštěstí však tuto linii vyplácí z obou směrů, takže zase malá možnost bonusu.

Tuto hru se určitě vyplatí vyzkoušet a pokud stále máte pocit, že není pro vás, zahrajte si automat Starburst zdarma v kterémkoliv dobrém kasinu a sami uvidíte, že se jeho kouzlu propadá opravdu velmi jednoduše.

Hraj automat Starburst v kasinu »»