Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance
4. SYNOT TIP

Online automaty 

Další stránky

Video automat Sea of Tranquility

Nový online automat Sea of Tranquility od WMS má unikátní bonusovou hru „Close enough“ a speciální, expandující Wild symboly. Vyznačuje se vysokou návratností a je odlišný od jiných online automatů.

Sadu otočení zdarma získáte, pokud si vytočíte 2 anebo víc bonusových symbolů na prvním válci a dalších následujících válcích. Při dvou po sobě následujících bonusových symbolech získáte 7 roztočení zdarma. Pokud získáte 3 bonusové symboly Měsíce, dostanete 10 otočení zdarma, za 4 symboly 20 otočení a za 5 symbolů 50 otočení zdarma.

Jelikož automat Sea of Tranquility má 40 výherních linií a symboly se velmi často opakují na každém válci, můžete získat super výhry. Ve videu uvidíte, jak se plavba po nočním moři může změnit na super zážitek, jestliže se výhra a počet otočení zdarma stále zvyšuje i při bonusové hře.

Hraj automaty v online kasinu »»