Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna

Online automaty 

Další stránky

Video automat Sea of Tranquility

Nový online automat Sea of Tranquility od WMS má unikátní bonusovou hru „Close enough“ a speciální, expandující Wild symboly. Vyznačuje se vysokou návratností a je odlišný od jiných online automatů.

Sadu otočení zdarma získáte, pokud si vytočíte 2 anebo víc bonusových symbolů na prvním válci a dalších následujících válcích. Při dvou po sobě následujících bonusových symbolech získáte 7 roztočení zdarma. Pokud získáte 3 bonusové symboly Měsíce, dostanete 10 otočení zdarma, za 4 symboly 20 otočení a za 5 symbolů 50 otočení zdarma.

Jelikož automat Sea of Tranquility má 40 výherních linií a symboly se velmi často opakují na každém válci, můžete získat super výhry. Ve videu uvidíte, jak se plavba po nočním moři může změnit na super zážitek, jestliže se výhra a počet otočení zdarma stále zvyšuje i při bonusové hře.

Hraj automaty v online kasinu »»