Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna

Online automaty 

Další stránky

Výherní automat Mystery Joker

Pokud jsi příznivcem klasických hracích automatů, Mystery Joker se ti bude líbit. Má jednoduchý způsob hry na 5 liniích a 3 válcích s klasickými symboly jako zvon, hvězda, hrozen, třešeň a citron.

Bonusová hra na Mystery Joker automatu je velmi podobná ostatním bonusovkám na klasických online automatech. Vytočíte si tři bonusové symboly v podobě šaškovského klobouku a dostanete 10 otočení zdarma. Pokud si v bonusové hře vytočíte další 3 joker symboly, dostanete další extra otočení zdarma. Při dvou joker symbolech dostanete Mystery Win ve výši max. 100 mincí.

V našem videu můžeš vidět, jak získat bonusovou hru a jaké výhry ti může automat přinést až na 27 liniích. Ve videu uvidíš i jak získat Mystery win přímo v bonusové hře. Mystery Joker má mezi online hrami téměř každé online kasino, takže nemusíš dlouho hledat.

Hraj automaty v online kasinu »»