Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance
4. SYNOT TIP

Online automaty 

Další stránky

Výherní automat Mystery Joker

Pokud jsi příznivcem klasických hracích automatů, Mystery Joker se ti bude líbit. Má jednoduchý způsob hry na 5 liniích a 3 válcích s klasickými symboly jako zvon, hvězda, hrozen, třešeň a citron.

Bonusová hra na Mystery Joker automatu je velmi podobná ostatním bonusovkám na klasických online automatech. Vytočíte si tři bonusové symboly v podobě šaškovského klobouku a dostanete 10 otočení zdarma. Pokud si v bonusové hře vytočíte další 3 joker symboly, dostanete další extra otočení zdarma. Při dvou joker symbolech dostanete Mystery Win ve výši max. 100 mincí.

V našem videu můžeš vidět, jak získat bonusovou hru a jaké výhry ti může automat přinést až na 27 liniích. Ve videu uvidíš i jak získat Mystery win přímo v bonusové hře. Mystery Joker má mezi online hrami téměř každé online kasino, takže nemusíš dlouho hledat.

Hraj automat Mystery Joker v kasinu »»