Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance
4. SYNOT TIP

Online automaty 

Další stránky

Video automat Lost Island

Prozkoumali jsme zapomenutý ostrov v online automatu Lost Island od Net Entertainment a příjemně nás překvapil. Naše video vám ukáže, jak se dá jednoduše vytočit opravdu pěkná výhra. Uvidíte, jak jsme získali 3 symboly prehistorického počítacího zařízení od tajemného kmene, které spustilo bonusovou hru.

Získáte 10 roztočení zdarma a vstoupíte na louku s lotosovými květy, na které můžete vyhrát až 25000 mincí. Když začnete točit zdarma, ve středu třetího válce se zobrazí Wild symbol, který zůstane na stejné pozici během celé bonusové hry na automatu Lost Island.

Video automat Lost Island má unikátní Wild symboly, které samozřejmě nahrazují všechny ostatní symboly. Mají i 1 speciální vlastnost navíc. Každý Wild symbol zajišťuje, že výsledná výhra se vynásobí určitým násobkem. Získejte 5 Wild symbolů a výhra bude až 5 násobná.

Video automat Lost Island má 5 válců, 20 výherních linií, Wild symboly, multiplikátory a bezplatné otočení pro každého z vás.

Hraj automaty v online kasinu »»