Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance
4. SYNOT TIP

Online automaty 

Další stránky

Video automat Book of Ra Deluxe

Automat Book of Ra bezesporu patří mezi nejslavnější online automatové hry na světě. Netají se svou inspirací dobrodružstvími legendárního archeologa Indiana Jonese a ke skvělému dobrodružství přidává navíc možnost vyhrát zajímavé peníze.

Book of Ra Deluxe je 5 válcový automat s 10 výherními liniemi a opravdu zajímavými a štědrými bonusy. Vaším úkolem je samozřejmě vytočit na válcích co nejvýhodnější výherní kombinaci.

To co online automat Book of Ra proslavilo nejvíce je však bonusová hra. Stačí vytočit na válcích tři symboly knihy Ra a začnou se dít věci. Získáte 10 free spinů a bonusový symbol, který pokud vytočíte, kdekoli na válci, rozšíří se po celém válci. Máte tak velkou šanci vyhrát zajímavé částky. Navíc pokud se vám podaří vytočit až 5 stejných symbolů, kdekoli na válcích, získáváte full house. Tehdy vám automat Book of Ra vyplatí částku za 5 symbolů na všech dostupných liniích.

Výhernost automatu se navíc pohybuje na příjemných 94,26%, takže šance vyhrát vůbec není malá. Jednu z nejoblíbenějších automatových her na světě si navíc v každém dobrém kasinu můžete zkusit zdarma, takže není na co čekat. Pusťte se do hry.

Hraj automaty v online kasinu »»