Výhody online hracích automatů

 

Obrovské jackpoty hracích automatů

Hraní hracích automatů na internetu přináší v porovnání s hraním v kamenných hernách mnohem více výhod, než byste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracím automatu už splnila sny mnohých hráčů. Jejich výška pravidelně roste do milionových výšek.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance
4. SYNOT TIP

Online automaty 

Další stránky

Zodpovědné hraní výherních automatů na internetu

Zodpovědné hraní výherních automatů na internetu

V poslední době je slyšet mnoho hlasů odsuzujících výherní automaty a online hazardní hry. Zneužívají dnes kasina závislost hráčů na hazardu? Nemyslím si.

Člověk se stává závislým na mnoha věcech. Existuje závislost na hazardu (ruleta, kartové hry, hrací automaty, sázení), alkoholu, jídle, počítačových hrách, sexu, ale také například závislost na práci - workoholismus. Záleží na každém člověku, co pro něj znamenají běžné věci kolem. Slabší jedinci mohou sklouznout do jakékoliv závislosti.

Kasina existují již stovky let a hráčům nabízí vzrušení ze hry. Poslední desetiletí poskytují tento druh zábavy i na internetu, tzv. online kasina. Většina běžných hráčů jde vyzkoušet štěstí s předem stanoveným rozpočtem. Ví, že tuto částku mohou prohrát. Ale ne každý prohrává a tak se mnoha hráčům podaří odnést si z kasina slušné výhry. Ještě větší šance čeká na hráče v online kasinech, kde jsou poměry mezi sázkami a výhrami mnohem výhodnější.

Jak poznat, zda se už při hraní hracích automatů nejedná o zábavu, ale o závislost? Existují příznaky, kterých si všimnou lidé kolem vás. Vidí, že kvůli hře zanedbáváte rodinu, přátele, práci i své koníčky. Další příznaky si musíte uvědomit vy sami. Překračujete rozpočet, který jste chtěli původně do hazardní hry vložit, snažíte se dohnat včerejší prohru a věříte, že dnes vyhrajete všechno zpět.

Ihned, jakmile si všimnete některých z příznaků, požádejte o pomoc! I samotná online kasina disponují nástroji na pomoc závislým hráčům. Nastavte si na vašem hráčském účtu limity na sázky! Určitě vám pomohou i přátelé kolem vás. Kontaktujte komunity, pomáhající léčit závislost. Zde najdete pár tipů:

Gambling Therapy
GAMECARE
Gamblers Anonymous International